אריזת קופסאות במעבר דירה

אריזה של תכולת דירה אינה מן המלאכות הקלות, בלשון המעטה… התבוננו בבית שלכם, נסו להעריך כמה ארגזים תצטרכו רק כדי לרוקן תכולה של ארון אחד… קשה מאוד לשער במה בדיוק המדובר, אך נוכל לתת לכם השערה גסה, שתכולה של בית סטנדרטי, אמור להיארז בכמה עשרות ארגזים, ולפעמים אפילו יותר. מדובר בהחלט בעבודה לא קלה ולא פשוטה הדורשת הרבה סבלנות, ערנות, ועבודה אחראית וזהירה על מנת שהציוד יגיע אל היעד החדש, בשלום ולא פחות חשוב – בשלמות.

חברת 'צדיקים בהובלות' מציעה – שרות של אריזת קופסאות במעבר דירה

כל התקופה של מעבר דירה היא תקופה שניתן להגדיר אותה במילה אחת – סיוט!!! החל מהרגע בו מתחילים לארוז את הארגז הראשון, ועד שמסיימים לפרוק את אחרון הארגזים, הופכים החיים למעין מערבולת כאשר השגרה מופרת לגמרי והחיים 'על הארגזים' יוצרת בלגן גדול בבית, כי פריטים נעלמים, יש לחטט בארגזים ולחפש כל דבר, כי לא תמיד נוכל לזכור באיזה ארגז נמצא הפותחן לקופסאות שימורים, ובאיזה ארגז בחרנו להכניס את נעלי הבית, וכן על זה הדרך… הבלגן הזה יוצר ריבים מיותרים, ויכוחים, ומהומות שיכולות היו להימנע, אילו בחרו בני אותו בית, להיעזר בשרותי אריזה שמציעה חברת ההובלות.

חברת ההובלות מיומנת ומכירה היטב את שיטת האריזה המהירה והיעילה ביותר, כך שאין צורך להתעסק ימים רבים עם איסוף הקרטונים ברחבי השכונה ובאריזה מייגעת של כל פריט ופריט בבית. חברת הובלות מביאה אתה את כל הציוד, ועם כל הידע המקצועי שלה היא מבצעת את העבודה במהירות רבה, תוך הגנה מלאה על כל הרכוש הרגיש. תוך מספר שעות הדירה כולה ארוזה, הרהיטים מפורקים, והכול מוכן ומזומן ליציאה לדרך החדשה.

היש פתרון טוב מזה?

אריזת קופסאות במעבר דירה

אריזת קופסאות במעבר דירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמינו הובלה עכשיו