איך לעבור דירה בדרך הנכונה

מעבר דירה זה לא מעשה שבכל יום. כאשר אנחנו עומדים בצומת הזו, עלינו להיערך לכך היטב כדי שהמעבר יתבצע כראוי ויסתיים בשלום ללא נזקים מיותרים ועוגמת נפש שיכולים להימנע בעקבות תכנון נכון וחכם.

חברת 'צדיקים בהובלות' מעניקה לכם טיפים – איך לעבור דירה בדרך הנכונה

• התייעצו – כולנו מכירים את הפתגם – אין חכם כבעל הניסיון, ואכן, אנחנו רואים את בעלי הניסיון שיודעים תמיד הרבה יותר טוב מכל מי שעדיין לא התנסה במעבר דירה, להתמודד היטב עם העניין. לארוז נכון, למצוא את חברת הובלות במרכז המתאימה וכדומה. לכן, אם אין לכם עדיין ניסיון אישי בתחום מעבר דירה, אתרו את אלו שכבר התנסו ב'תענוג', הם ישמחו כנראה להעשיר אתכם מהניסיון שלהם. בקשו מהם טיפים כיצד להתארגן לקראת המעבר, אל מי לפנות, האם לבקש עזרה באריזה, וכו' . העצות של בעלי הניסיון – שוות זהב! התייחסו אליהם בהתאם, וקחו אותם לתשומת ליבכם.

  • בחרו חברה מנוסה – חשוב מאוד לבחור בחברה מנוסה שצברה ניסיון וידע בשנים האחרונות והיא מיומנת לבצע את ההעברה באופן המושלם והאחראי ביותר. אל תהיו שפני הניסיון של חברות חדשות, למרות שאתם רוצים לתת להם צ'אנס. הרכוש שלכם יקר מידי מכדי שתפקידו אותו בידי אנשים שהמקצועיות שלהם עדיין לא הוכחה בשטח.
  • בחרו בחברה שמכירה את האזור שלכם – כדי שהעבודה תיעשה בשעות המתאימות לכם, חשוב לבחור בחברה שלא תסתבך בדרך אליכם והיא מכירה את האזור, חברה כזו תדע כיצד לעבוד באופן הכי יעיל בהתאם לתנאי השטח שלכם.
  • ביקור של נציג מטעם החברה – לפני שאתם מסכמים עם חברת ההובלות, חשוב מאוד לבקש מנציג החברה שיבוא אליכם ויתרשם מהתכולה שבבית כמו גם מאפשרויות המעבר מהבניין החוצה. הנציג יראה במה בדיוק המדובר, והאם המשאית תוכל לחנות סמוך לבית, האם חדר המדרגות רחב מספיק על מנת להעביר את כל הרהיטים מבלי לפגוע בהם, או שמא עדיף להיעזר במנוף לשם כך וכדומה.

הצעת המחיר תינתן בהתחשב בכל הנתונים הללו.

לאחר שתבדקו את כל הפרמטרים הללו, תשכילו לבחור בחברת ההובלות הטובה ביותר שתבצע עבורכם את העבודה באופן מושלם, ואתם תהיו מרוצים.

איך לעבור דירה בדרך הנכונה

איך לעבור דירה בדרך הנכונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמינו הובלה עכשיו